Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Szukaj:

Jak wymienić towar ?

Błędnie zamówiony towar mogą Państwo wymienić wypełniając formularz zwrotu (odstąpienia od umowy)

Zwrotu lub wymiany dokonujemy tylko i wyłącznie zgodnie z niniejszymi zasadami:

1. Wymiana dochodzi do skutku dopiero po otrzymaniu przez nas towaru zwracanego w terminie do 14 dni roboczych od jego dnia odebrania.

2. Koszty wysyłki, zarówno w przypadku wymiany jak i zwrotu pokrywa kupujący.

3. Każda przesyłka zwrotna musi zostać przesłana w bezpiecznej formie transportowej. Firma nie odpowiada za zniszczenia powstałe w trakcie transportu z nadania Konsumenta.

4. Nie odbieramy przesyłek pobraniowych.

5. Do zwracającego / wymieniającego towar należy staranne zapakowanie paczki w sposób zapewniający bezpieczny transport. 

6. Towar wymieniany / zwracany nie może być używany, zniekształcany lub w jakikolwiek inny sposób zniszczony. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

7. Wymiany lub zwrotu dokonujemy jedynie w przypadku zgłoszenia wniosku w ciągu 7 dni od dnia otrzymania towaru, nie dłużej jednak niż w ciągu 30 dni od dnia złożenia zamówienia. 

8. Przesyłka zwrotna musi posiadać wszystkie elementy, które zostały wysłane w ramach umowy. Dotyczy to również dodatkowych akcesoriów do produktu, gratisów itp. W przypadku braku tych elementów, od kwoty zwrotu będzie odliczany ich koszt zgodnie z obowiązującym cennikiem.

10. W przypadku zwrotu Klient zobowiązany jest do wskazania numeru konta, na który mają zostać zwrócone pieniądze. 

11. Przesyłkę zwrotną należy dostarczyć na adres sklepu:

P.P.U.H. "Romex" Kazimierz Rompkowski
ul. Starogardzka 48
89-650 Czersk
woj. pomorskie

Data ostatniej aktualizacji: 13. czerwca 2015 r.
Witryna stworzona na platformie