Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Szukaj:

W jaki sposób zapłacić za zamówienie ?

Jako firma dbająca o Klienta proponujemy kilka możliwości zapłaty. Oto w jaki sposób możesz opłacić swoje zamówienie:

Zamówienia płatne przy odbiorze na terenie Polski. Możliwość ta dostępna jest dla przesyłek kurierskich i pocztowych oraz odbioru w punkcie handlowym. Dostępne formy płatności to:

Dla odbioru w punkcie handlowym:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub karta kredytowa

 Dla odbioru u kuriera i na poczcie:

  • Gotówka

Dla zamówień płatnych z góry dostępne formy płatności to:

  • Przelew bankowy lub elektroniczny
  • Karta kredytowa

Jeśli Klient zdecyduje się na płatność z góry, to w kolejnym etapie płatności przekierowany jest na stronę, gdzie może wybrać dogodny dla siebie sposób płatności. Zamówienia opłacane z góry są realizowane wówczas, gdy na konto naszej firmy wpłyną środki za zlecenie lub otrzymamy potwierdzenie dokonania przelewu ( przesłane na adres romex.czersk@wp.pl)

Płatność przy odbiorze w niektórych przypadkach może zostać wyłączona. Ma to miejsce w sytuacji gdy:

  • Za produkt można zapłacić wyłącznie z góry.
  • Nie odebrałeś co najmniej 3 wcześniejszych zamówień, które zostały dla Ciebie zrealizowane przez nasz sklep. W takiej sytuacji prosimy o składanie zamówień z płatnością z góry (on-line). Jeśli złożysz i odbierzesz kolejne 3 zamówienia opłacone z góry, możliwość płatności przy odbiorze zostanie odblokowana.

 

Witryna stworzona na platformie